Yoksun

 

Dünya çok soğuk oldu be, hadi gülümse de ısıt..

 

Sen hiç birini kapıyı çalıp ben geldim deyip sana sarılacağını düşünerek ve düşündüğün her zaman gelmediğinde iç geçirerek, hani bir çocuğun gün içerisinde akşam nasılsa babasının geleceğini bilmenin rahatlığıyla öz güveni ile tüm gün oynarken hoşuna gitmeyen bir şey olup üzüldüğündeki gibi iç geçirerek..

 

Anladın mı?

 

Sanmıyorum..

 

Uykundan uyandırsa mesela seni ben geldim dese o güller açan güzel yüzünde sonra aslında söylediklerim yalandı dese, her şey, sen hariç, biz hariç, ben hariç, her şey yalan dese..

 

Rüyanda görüp, sarılıp sımsıkı alnından öpüyorsun ya, işte bak o sabah acıların en büyüğü oluyor ama peah! varsın her sabah böyle olsun.. arkadaş bir mutlu oluyorsun anlatamam, sanki yanında, onca şey hiç olmamış dünya var olmamış gibi..

 

Sevmesi belki beni bir ömür sürmedi, belki de kimsenin bir ömür süremeyecek beni sevmesi  ama benim için engel yok sorun yok rahatım, ne kadarsa ömrüm yazarım sevgimi, yazıya da engel yok ya, hissedince engel olmadığı gibi..

 

Her gün yeni bir hayal, yeni bir sen, yeni bin kere sen, hep sen..

 

Kıyafetler alıyorum sana ya da parfümler deniyorum hayallerimde, bazen ayakkabı bazen kahkahanı duyuyorum, oje seçiyorum sana, sonra hediye alıyorum bazen, sevinişini hayal ediyorum ama eskilerdeki gibi değil tabi ki..

Taksim metrosunda bugün sevgili abim bir klarnet üflüyordu ki, dedim sen bana Rakı içireceksin o belli oldu.. Hilmiyle içeceğiz yüksek ihtimalle daha haberi yok, yazı yazdığımdan haberi olmadığı için yüksek ihtimalle içtikten sonra haberi olacak..

 

Mutluluğuna içerim, bensiz olan şuan, benle olan geçmişe, benle olacak olan hep geçmişe..

 

Dünya çok soğuk oldu be, hadi gülümse de ısıt..

 

Yoksun..

 

Seni  Seviyorum, Güzel uyu..

29.10.2016 Cumartesi, 01:30