Yüzde Yüz

 

Kaçtan gidiyor bu ara sevgiler ? sevgililer ? sevişmekler ? duygular ? düşünceler ? dokunuşlar ? bakışlar ? kaçtan gidiyor hakikaten, nereye gidiyor acaba..

 

Pardon bakar mısınız ?? ben 300 gram aşk almak istiyorum, 120 gram kıskançlık olsun bir de, aynı poşete koyabiliriz dert değil, 100 gram saflık alayım bir de, ihtiras taze mi geçen aldık iyi değildi tadı, kompleks, kibir almayacağım, var onlar aldık duruyor evde öylece, bitsin de alırız. Bencillik var zaten, özlem almayayım yok, o yoruyor insanı, evet teşekkürler. Bunların hepsini karıştırınca ekle çıkar olur tabi arada, sevgi oluyor mu ? ilişki, sevgili oluyor mu ? geçen arkadaş kötü oldum, çarptı beni galiba dedi, yeme içme dedim ben ona, dinletemedim.

 

Tamam hazır o zaman benim siparişler, vitrinin en güzel yerine koyalım olur mu, gelen olursa beğensin lütfen. Arabası olan yetmiyor artık biliyorsunuz, bana da araba almalı, bir ev üstüme, yazlık şart, kayağa gitmemiz lazım, bir de saf olmalı eleman, ben rahat olmalıyım yani.. tamam hadi ben kaçtım o zaman, her şeyim burda var ulaşabilir zaten, instası ossun, wassapı ossun, feysi, twitırı ossun, tamam mı hadi o zaman muck!

 

Yüzde yüz sevmek ne demek ? bu değil mi ? bence bu, düşünsene bunu kime versen kız erkek, karşısındakine kesin Aşık olur! E aşk bu değil mi ? her bir aşkın bir fiyatı yok mu ? bir yalanı yok mu ? değeri, ederi uğruna atılan palavralar değil mi ?

Seviyorum seni! Seni seviyorum! Bla bla bla bla kelimeler kelimeler kelimeler ! Aşk he ! siktir lan !

Kaç yalan varsa, o kadar aşk yok işte.. ne kadar para varsa, o kadar aşk var işte.. nasıl mutlular parayla kadını da erkeği de fark etmez ne zıkkımsa cinsiyeti, para nasıl da mutlu ediyor.. çılgınlar gibiiiiiiiiiiiii

 

ne aşklar görüyorum adına aşk diyorlar, ne paralar görüyorum adına aşk diyorlar, neler görüyorum neler, adına aşk demiyorlar! diyemiyorlar!

 

Aşk tam manasıyla şudur budur he.. tam manası ne ? aşkın tam manasını kanıtlayabilecek biri var mı ? aşkın tamamına ulaşan biri var mı ki, manasını söylesin yahu!

 

Bana günaydın mesajları atıyorsun, harika o zaman seni yüzde 8 seviyorum, hediyeler aldın ama pahalı yüzde 17 ordan, kıskanmıyorsun rahat takılabiliyorum, flörtleşme serbest, tanıdığım tanımadığımla, ya cansın ya, burdan yüzde 23 geldi, tatiller, yemekler bir yüzde 52 burdan gelse, evin var, araban var, bana da araba alırım dedin.. bu iş oldu!

Cevap veriyorum ben sana aşığım! Hem de yüzde yüz !

 

Deli gibi, çılgınlar gibi, benim ruh eşim sensin, çıldırıyorum sana, ne renk oje süreyim, ne giyeyim, ne yiyeyim, ne içeyim, ne zaman oturayım, ne zaman kalkayım, ne zaman derin nefes alayım, ne zaman uyuyayım ne zaman uyanayım, sen ne istersen aşkların en güzeli, Aşk!

 

Efendim ? ben bilirim öyle miiii?? kıyamazsın.. ya sen ne süper bişeysin yaa, harikasın, bebişsin, cansın, adamsın, seviyorum seni, her şeyini, hayallerimin insanı ! canımın canı, kanımın kanı! Tamam o zaman şöyle yapalım tatlım sen bana bir ek kart çıkart tamam mı, bir de liste var burda al canım zamanla sen yapmaya başlarsın olur mu.. arkadaşlar bekliyor beni öpüyorum seni nasılsa hafta sonu tatile götürüyorsun beni beraberiz.. kokulu öptüm seni ben yavruuşş!!

Daha güzel bir aşk var mı ? al işte yüzde yüz ! kaç dudak lazım yüzde yüze ulaşmak için, kaç vücut lazım ? kaç kere sevişmek lazım ? laaaannn bu bu bu, yüzde 83 te kaldı! Geçen ki 92 idi, kalacaktım onda hata ettim!

 

Yüzüne bakıp sevse ya insan insanı olmaz mı ? dokunsa tatlıca, hissetse, koklasa, hayal etse, durmadan yorulmadan uğruna emek etse.. ney! Ne yazdım ben öyle ya.. emek etmek mi ! ahahahahha sesli güldüm!

 

Yüzde sıfırla o kadar huzurluyum ki.. sıfırın yüzden büyük olduğunu keşfettim.. matematik varsın bana küssün..

 

Güzel uyu..

23.01.2017 Pazartesi, 03:11