Vezir Parmağı

Bir Mahsun filmi tabi ki.. ama bu sefer komedi! Kaçırır mıyım kaçırmadım tabiii.. Beyaz Melek filminde ne ağlamıştım yahu, o geldi aklıma.. dedemi yeni kaybetmiştim film de huzur evlerinde geçiyor, dedem de bir dönem huzur evinde kalmıştı ooff ki ne off.. acayip etkilemişti film. ön yargı oluşmasın diye bakmıyorum filmlere oyunlara e dolayısıyla sonucuna da katlanıyorum.

Figüran yok filmde hepsi ünlü arkadaş! Vallahi öyle! adamın 2 cümlesi var filmde, para versen oynatamazsın ama oynamış.. güzel de olmuş ne o öyle kompleks kibir.. Holywood da öyle mi değil destek veriyorlar gençlere ya da yeni yapımcılara.. Çok eğlendik onu söylemeden geçemem tam aile filmi! Çok küfür var ama rahatsız etmiyor hiç biri, karınca kararınca olmuş, uzun gibi süresi ama hiç sıkmıyor, konusu da güzel eğlenceli ve anlamlı

Yeşilçam'ın bir çok oyuncusu da var. Ben böyleyim, beğendim mi, tamam arkadaş! körkütük duruyorum arkasında ne yapayım..

Şarkılarda çok iyi, e adam eski türkücü, şarkıcı eli mikrofon tutmuş daha ne olsun!

Ince ince de bir suru sağlam mesaj var anlayana ama.. tiyatro gibi dedim geçen arkadaşıma.

Bilet 18 20 su bir şişe su 3.5 lira, 30 kuruşa alıyor ortalama yorum yok daha ne diyeyim.. Biletlere de bakmadılar orası da ayrı komedi yol geçen hanı gibi sinema.. sorsan kurumsallar ama!

Mahsun'un komedi filmi yapacağı hiç aklıma gelmemişti, gişesi baya düşük ama olsun ben beğendim valla tatlı film adı gibi!

05.02.2017 Pazar, 02:16