The Greatest

 

Neredesin sen? Ne yapıyorsun? e niye aramadın merak ettim, tamam hadi uzatma ne olur yahu, yeter anladım tamam, her zamanki gibi senin istediğin olsun tamam, evet saçların harika ciddiyim, kinaye yok, yani senin her istediğin oluyor diye ben tripte değilim, seni kalpten sevmesem söylemem ki zaten..

Bunları ve diğer beş milyar içimden geçeni neden sana söyleyemiyorum ben ? Sahiden neredesin sen ? Yoksa sende bir yerlerde mi bekliyorsun, belki de yazıyorsun sen de bulduğun her yere, kalbine, ruhuna, ömrüne.. az önce metroda peronda kokunu kokladım, kızı görmedim bile hoş önemsemedim bile, nası yaaa belkide sendin, sen olsan merhaba derdin aşk böyle bir şeydir..yalan mı ?

 

Dün bir kız arkadaşım iki kez aşık oldum dedi helal olsun dedim olabilmişsin ben sıramı bekliyorum dedim hayattan!

Lost on you çalıyor kulağımda, metrodan yazıyorum, ahahaha durağa baktım senin durak iyi mi! Yani ben öyle düşünüyorum tanışırsak budur arkadaş durak.. zenginler bu durakta ya ahahahahha.

Geçen bir erkek arkadaşım "Acilen zengin bir kadın bulmalıyım" dedi. Helal olsun dedim ne diyebilirim. Kinaye tabi ki!

Hikaye arkadaşlıklar hoşuma gitmiyor fok badi tarzı diyorlar günümüzde, bir kaç kişi ile aynı anda üstelik mesajlaşmalar, sevişmeler bu ne yahu?!? en çok da bunu söyleyenler yapıyormuş zan altındayım sanırım! yalanın adı gerçek doğru oldu, insanlar doğrusunu kaybetti..

 

Instada fotolara like yapana bende like yapıyorum, bir oyuncu arkadaşım öğretmişti adap öyleymiş. Kadının biri foto atmış, ben ki mavi yeşil ojeleri çok sevmem, nasıl güzel bayıldım! hemen yapıştırdım like ı, hepsi yabancı olduğu için o kadar rahatım ki, onunla yatmaya çalıştığımı kenara bırak, yorum atıyorlar teşekkürler vb. medeniyet, iletişim sanırım.

Yanımda bir kız oturuyor metroda şuan ojeleri vişne çürüğü sandım artı sekiz puan alacaktı ama siyahmış iki puanla yetinmek zorunda kaldı. Kafasında ki bandana tarzı bir şey var güzel, saçları da uzun, kırık kontrolü bitti sanırım. Hanım hanımcık derler ya o misal aha ben bunu dedim ya instaya gir efsanedir kesin.. ne yapayım gır gır hayatımız..

Öyle olmuyor mu heh diyorsun birine tamam işte budur, anam anam bir bakıyorsun zengin eş peşinde koşturuyorlar..

Geçen birini tanıdım aha dedim ya bir tane varmış aslında, bir tane falan değil bence algıda seçicilik oluyor bende, sürekli bu duruma ve geçmişime kurulduğum için herkes öyleymiş gibi güvensizlik oluştu. Tanıdım da ne oldu bırakırlar mı kesin evli, Allah mesut etsin, konuşmadan bilemem tabi ki ama konuşmak için motivasyon lazım sonra uğraşmak lazım, bana bu satırları yazmak, oyun yazmak daha kolay geliyor sanırım tercih meselesi.

 

Asi uyutmadı tüm sabah, ben yatarken uyanıyor kendisi attım kendimi dışarı, sen olmadığın için hayatımda tanışamadığımız için, mecburen burdan yazıyorum sana. Hiç tanımadığım birini özlüyorum ve böyle iyi sanırım tanışınca stres olurum e yaş ilerledi artık kafa kaldırmıyor, kaldıramıyor.

 

The Greatest çalıyor, dont give up wont give up I'm the Greatest! Love u my dear Love!

13.12.2016 Salı, 14:41