Piknik

 

Ben senin gözlük camının iç tarafındaki toz olayım, dış tarafı olmaaazz, numaralı camların ya, net olarak görmem lazım gözlerinin ta en dibine kadar gözlerini, Aşık adamım ben yer miyim yahu! Toz tanesi olmalıyım, bir ömür silme da gözlüklerini, silme de bir ömür bakayım sevdiğim..

Bak ne diyeceğim sana ama kimseye demek yok söz mü? Değil be değil ! Bırak dünya öğrensin aşkımı da, sevgimi de, öğrensin de nazar değsin, zaten yoksun nazar değerse belki ters totem yapmış olurum gelirsin sen sarılırız öpüşürüz koklarım bu arada olmaz mı.. Aşığız da kurnazım ya.. Neyse, diyorum ki senin ciğerlerinden çıkan oksijen olayım nolur, yak bir yanımı ciğerlerinde kanına karışayım her bir hücrene gideyim, gideyim hepsi ile tanışayım, tanışayım da seveyim tek tek aşık olayım sana yine yeniden bir ömür.. aşık olayım da kalayım aşık! Sonra bir yanım çıksın ciğerlerinden gökyüzüne, seni oradan izleyeyim, masum güzelliğini, uykudaki burnunu, göz kapaklarını, kulaklarını, gerdanını, ellerini, sayayım mı daha seni sana sanki bilmezmiş gibi seni ben..

 

Karar verdim ben sana seni özledim demiyorum, seni seviyorum da demiyorum, çünkü her saniye hissettiğim seni sana anlatmamın manası yok, çünkü sendeyim ben hep, saçının arasında, küpende, yüzüğünde, ojelerinde, ayakkabının içinde, eldiveninde.. Çünkü ben senleyim sendeyim senleyim seninim sendeyim senleyim, kaç kişiye adını dedim yanlışlıkla, kaç kişiye o da böyle dedi dedim, kim dediler, çok uzun anlatması ama Sonsuz dedim, kaç kişiye daha anlatmam gerecekse seni ben başladım derslere..

 

Karar verdim seni seviyorum, güzel uyu, özledim, günaydın, sevdiğim, diyeceğim hoş sanki demiyorum.. kendi kendine konuşmanın güzelliğini öğrettin bana sonsuzluğunun içinde.. senden kalan parçaları öpüp koklamak değil mi Aşk? Hayal kurmak seni sesini değil mi Aşk? Sarılmak sana gökyüzünün mavisini, bulutun beyazını  ve onların eşsiz dansını izlemek değil mi Aşk? Senin adın lan Aşk adın!

 

Hadi kavga edelim olmaz mı, söyle da ağzına geleni saydır yerli yersiz olmaz mı? “Olur” dedin! duydum !!.. tamam bugün güzel bir gün Dünya, tamam dedi da olur dedi.. ohooooo duyan duydu oyun bozanlık yapmayın.. hadi ben gidiyorum şimdi onunla güzel bir pikniğe, malum telaş olacak, onu unuttum bunu aldık mı, siz bakın keyfinize kiminle isterseniz, he yolnuz düşerse beklemeyiz onu da bilin, gidin başka yere yahu, sinemaya tiyatroya balığa piknik hariç nereye isterseniz.. oha uzattım gene bağırıyor bana, hadi da hadi, kızdırmak istemiyorum.. tamam tamam selamınızı söylerim..

 

Seni Seviyorum, Güzel uyu..

24.10.2016 Pazartesi, 18:18