Patron Çıldırdı

Beğendim. Güzel oyun. Eksikler yok mu var ama Uygur oyununa gidip de eğlenmemek, tatmin olmamak hakikaten elde değil yahu, çıkışta Süha abiye de aynısını söyledim. Muhakkak oyunlarda bir şekilde enerji oluyor. Halkı çok iyi tanıyorlar, bence onun çok etkisi var, Akatlar ‘da izledim oyunu, malum sahne yarım yuvarlak, seyircinin yarısı tam karşımda oturuyordu, ara ara onları izledim, bir kız vardı tek başına gelmiş, arkadaş hiç gülmüyor, en kral şaka da bile.. kafaya taktım tabi takipteyim, telefonla oynamasının da etkisi büyüktü tabi de, neyse, bir yerde baktım onu da yakaladılar güldü, rahatladım iyi mi..sanki ben oynuyorum ! güzel seyirci, 100 150 kişi vardı.

50 50 iki perde çat çat çat oynadılar, gereksiz uzunluk yoktu ona aşık oldum! Oyunu anlatmadılar hiç oynadılar! Olması gereken bu zaten, anlat anlat tempo yerlerde oluyor. Danslar daha iyi olabilir şüphesiz ama kostümler harika ötesiydi, şık, sade, zarif, alımlı ve gösterişliydi, tam olması gereken. Bu oyunu mevcut afişleri hiç yansıtmıyor orası kesin. Oyun afişten 4 5 kat daha enerjik heyecanlı agresif ve cap canlı!

Dekor şık olmuş, cafcaflı alımlı.. Kadro gençler biraz daha var diyelim ama tabi ki emeklerine sağlık, tecrübeli ustalar efsaneydi.. Tiyatro insanı kendini belli ediyor ya, derin bir şakayı öyle güzel öyle şeker satıyorlar ki.. tamam diyorum işte Sanatta olma sebebim bu insan.. kadife, narin, zarif, sade ve çat çat çat öyle güzel şakayı konduruyor ki, seyirciyi o kadar iyi tanıyorlar ki, devleştiler bence.. patır patır oynadılar..

Silah patlamalı bence, patlamadı ona takıldım biraz.. Tiyatro da güzel kadın hep olmalı.. nasıl güzel gidiyor, bir anda atmosfer değişti yahu, beğendim net söyleriiimmm affetmem..

En sondaki şarkı çok iyiydi ya! Bayıldım! Youtube patron çıldırdı uygur yazınca çıkıyor fragmanda da çalıyor.. Memlekette Tiyatro varsa Uygur tiyatrosu önemli bir yerde bunu bir kez daha anladım. Tadı başka arkadaş, ekol böyle bir şey.

Belediyenin sahnesi hakkında yorum yapmıyorum, kelime ziyan etmeyeceğim sahne, salon hakkında öyle bir karar aldım..

Mahiiiirrr yağlar kaç kilo olsun ???

Tiyatrodur da gidiniz..

Bahaneniz varsa konuşalım mı ben ikna ederim çünkü Patron Çıldırdı !

 

29.01.2017 Pazar, 02:56