Olmalı Biri

 

Evet olmalı biri, her gözlerine baktığında kalbini görecek biri olmalı senin hayatında, göğsüne dokunduğunda hep, muayene edecek biri olmalı yumru var mi diye, tv’den öğrendiği yarım yamalak bilgisiyle de olsa..

 

Biri olmalı seninle hep sevişmeyi hayal eden, tenini arzulayan, kokunu özleyen, ruhunu isteyen biri olmalı..

 

Sarıldığınızda, yahu bırak karışsın kokular birbirine sorum olmaz, olmayacak da zaten adam sana aşık da aşık..

Sana çıplak baktığında tüm vücuduna sadece aşkla baktığını sanarken sen alerji var mı tenin derin nasıl iyi misin diye endişelenen biri olmalı..

 

Defalarca uyarmalı seni bu adam ıslak yere basma diye..

 

Kıyafetlerine uyuz olmalı, laf yapmalı açık seçik falan diye, bildiğin kıro, maço, ayı olmalı bazen..

 

Gece dışarı çıkacakken, kapı ağzında yakalamalı sıkıştırmalı seni, basit bir öpücükle başlamalı her şey sonra uzamalı geç kalmalısınız ama orada sevişin bence yatak falan uzun iş..

 

Döndüğünüzde de sen al rövanşı.. aynı şekilde demiyorum sen bilirsin kralını aşkın sevginin sevişmenin..

Canım sevdiğim.. Kıskanmak ayrı ama mutluluğun daha ayrı..

 

Fıstık aldım az önce gece 12 gibi uzun çayırdan, bu yazıyı telefona yazıyorum artık kalbimde ne zaman hissedersem zaman seni.. Aldım yer fıstığı, kocaman araba var içi fıstık dolu 10 kişi çatur çutur yiyordu önünde arabanın.. Nasıl canım çekti.. seni.. bilsen..

 

Aldım attım çantaya eve gidince beni bekliyorsun ya, bıktım msjlarından yahu, nerdesin artık gel kavuşalım yazan.. Geliyorum da yoldayım..

 

Yarın da yanlızım, işleri bitirip izlediğim bir romantik komedi izlemek istiyorum Holiday olabilir.. ama şuan bir kırmızı açabilirim.. ruh halim bozuldu gibi..

 

Sarılırım sana belki kocaman kokunu koklarım içime en dibine..

 

Tamam biliyorum hiç tanışmadık.. tanışamayacağız belki de, ömrüm yetmeyecek belki, ama olsun be, hissediyorum ya kalbimde seni, sen yokken sıcaklığını uzakken sen..

 

Ne bilim bişeye ihtiyacın olursa mesela böbrek ciğer kalp zaten senin, sormana gerek yok, yer ve zamanı söyle yeter..  Senin için ölmeyi asla ama asla istemem, sen yaşarken o güzel gözlerinle Meleğim.. sana bir parçamı vermek senin içine hapsolmak daha ne olsun ki..

 

Seni tanımayan bir aşık daha ne ister ki..

 

Biri olmalı dedim, adamdan geldi bana konu gene.. hep bu aşıklar! Ahh aah sanıyorlar hep dünya onların etrafında dönüyor..

 

Aslında biraz da öyle değil mi, inanıyorum sana, ne zaman sana yazsam, seni hissetsem, hep benimlesin bir şekilde.. bana temas ediyorsun sen, hissediyorum kalbimin tam ortasında, ruhumun her yerinde..

 

Kızım senin tamamını özledim..

 

Sabah uyandığımda elini tutuyorum sandım yastığın köşesiymiş.. el ele tutuşarak uyuyalım mı tanışınca

Ahahaha hele bir tanışalım da dedin az önce.. duydum..

 

En sevdiğin renk umarım vişne çürüğüdür.. zira ben bayılıyorum..

 

Insanlar yüzüğüme bakıyor evli saniyorlar soruyorlar nasıl rahatım bu ara anlatamam..

 

Yazan çizen yok.. instagram yok, wasssap yok, face zaten kapadım resmen vakit kazandım yahu..

 

Instagram et savaşları :) aman ya sakın ordan bir zengin yapayım deme.. zengin aşık olur bak, geliri yüksek zengin aşık.. bu üçleme güzel oldu bak..

 

Eskiden wassap msjların olurdu yahu, arkadaşlarım bile yazmıyor bu ara işle ilgili yazmasalar beyaz ışık hiç yanmayacak iyi mi..

 

Gerçi sana söylenmez ama günaydın msjları atmanı özledim gerçi sana yağıyodur, e normal..

 

Iyi geceler güzel uyu mesajları da yağıyordur.. e o da normal..

 

Bu ara geç yatıp erken kalkıyorum sayende.. neden mi.. neredesin ki sen yoksun..

 

Neyseee tamam susuyorum.. zengin aşık arkadaşlara yol veriyorum.. dene şansını ne diyeyim gönül bu.. ona konar diğerini arar özler bekler..

 

Içimden geleni yapıyorum valla bunu aştım ya süper oldu.. o an içimden ne geliyorsa, mesela piyangocu görüyorum normal de isterim ama almam, dönüyorum gidip alıyorum.. fıstık aldım bugün mesela karşımda duruyor yiyemedim hiç..

 

Seni Çok Seviyorum..

 

Biri olmalı sana seni tanımadan seni çok seviyorum diyecek.. o seni hep sever aşkıyla, hiç tanışmasan da hiç sevişmesen de hiç görmesen de hiç duymasan da..

 

Bu dünyada bir adam var seni hep özleyecek ve sevecek aşkla..

13.11.2016 Pazar, 01:21