Ne Olacak?

şimdi.. evet soruyorum ne olacak şimdi.. sormamalı mıyım... kadrolu özlemek istemiyorum ben mesela, hani demiştim ya kavga edip özlediğimi anı düşünüyorum o yüzden öpüyorum seni şuan diye işte onun keyfini süresim var ama olmuyor be baya baya yalan söylemişim ben sağlam hem de..

İki kişiden biri mutlu olursa başarıymış ilişkilerde sanırım başardık biz en azında  mutlusun sen.. yok sallama, yok laf sokma, söylenme de yok.. sadece özlemek var hiç yaşayamayacağın duyguları özlemek.. sarılmak mesela ya da üstünü örtmek ya da ne bilim öpmek kocaman ama..

Yalın ayak duştan sonra basmayalım lütfen yere.. milyon kere söyletmeyelim olmaz mı..

Hayat devam ediyor, enteresan ama devam ediyor öyle ya da böyle devam ediyor işte..

Eve dönüyorum ama kapıyı açan sen olmayacaksın biliyorum ya da günün nasıl geçti anlatmayacaksın onu da biliyorum zorla izinle parayla değil ya özlemek, en güzeli değil mi ne istediğini bilmek en güzelinden bir durak sonra değil mi ne istemediğini bilmek. Bak ben hepsini çöpe atayım hatta okyanusa sonra biz yeniden tanışalım hiç görüşmemişiz gibi hiç tanışmamışız gibi..

Sana yazmamı engelleyecek tek şey sanırım kalbimin atmaması ya da şuurumu yitirmem.. öyle ama bu hayatta o kadar mutlu olamayacaksak ona özlem duyulmasını kim neden engellesin ki.. engelleyebilsin ki..

Bu bencilliği üzerimden atmam gerekiyor iz sürmem lazım sanırım bakmam lazım kim sana nasıl sarılıyor öpüyor kokluyor değil mi

Yazarken bile sinirlendiğim şeyleri yapmam lazım.. gelinlik foton hala gelmedi bu da demek ki evlenmedin mümkünse yalnız olsun çünkü insan sevdiğinin mutlu olduğunu görmeyi isteyebilir masumca.. inanmayanlar için kelime ziyan etmiyorum..

Damadı napim ben ki, yalan mı ama.. saygım sonsuz zararım yok eeee.. yalnız seni beyazlar içinde görünce herhalde ben bir iki sene kendime gelemem.. sonra kızını hayal ederim oğlunu ya da.. onunda gözleri Yeşil olur, ne olacaktı ya..

Bir şey olacağı yok bence bir gün bu yazılar olmayacak.. sonra web sayfası kapanacak illaki.. sonra her şey zamana karışacak gidecek.. ben bendekilerle gideceğim bilmediğim yere.. ahahhaha bak ne diyeceğim ben çok yaşamayacağım için diyorum seni görürüm belki olmaz mı.. neden olmasın en azından uzaktan da olsa görürüm yahu.. illa konuşacağım diye bir şey yok.. mümkün olsa şimdi de konuşurdum.. kazandığım en güzel mağlubiyetsin sen unutma..

Çim tohumu al onları ek olmaz mı.. yem yeşil olsun her taraf.. zaman içinde ot falan da olur ama olsun çim garanti olur.. yem yeşil olmalı.. bir kaç kişiye talimat verdim garantiye almak için yeşil olması konusunda.. sağlam yeşil olmalı ama.. dünya da olamadı orada olsun en azından.. belli mi olur ki..

Bu ara fazla duygusalım sanırım soruya bak ne olacak, daha neler ya! Ne olabilirdi ki ne oldu ki.. neyse agresifleştim sanırım yokluğuna saldırayım ben, sen üstünü ört oldu mu.. söyle uyanırsa örtsün o da adamı sinirlendirmesin..

Seni Seviyorum..

10.05.2017 Çarşamba, 21:43