Lush Life

 

Bu şarkıyı dinlerken okumanızı çok isterim bu yazıyı..

çünkü ben bu şarkıyı dinlerken yaşandı her şey ve sonrasında yazıldı..

karar tabi ki sizin..

 

 

 

Kadıköydeyim eve dönüyorum hava gri kararmaya yakın, moda parkın oradan, 'Pencere' afişine dokunarak, DorockXL önünden Starbucks Metro güzergahı çizdim, tabi her şey hazır, klasik adamım, sanırım neyse o oluyor, öyle de kalıyor..

Pencere'yi geçtim bir de kimi göreyim?? Yanında biri var ! Seni gördüğüme mi sevineyim? Biriyle gördüğüme mi üzüleyim? Derken koyuldum peşinize doğal reaksiyon, refleks gereği.. elin falan kırılmıştır diye düşünüyorum bence, ohanze falan sıkı tutuyordu elini dingil! O saçlardan öpmek nedir ki? Görmemiş ayı ya! Hayır sen niye alnını uzattın?? Noluyo babacım ?? Süreklilik arz eden bir şey mi bu ?? Hey Allahım ya! Çıldırmamak elde değil yahu! Yeter da bırakın yürümeyi demeye kalmadı oturmuşsunuz bile.. az daha önünüzden geçip aşkınızın içine edecektim..

Ya yok artık ya ! Saç örme nedir gençlik hop??!?! Balık sırtından sen ne anlarsın kekocan? Dümbük!

Ne ??? Yooo o kadar değil! O koskoca dudakları öpmek nedir ya!?!? Arkadaşlara, pardon sadece bu sapığa, ahlaktan ceza yazabilir miyiz? Bu nedir ya?? Höh! Çeker misin adamın suratından elini ? Aha adam dedim hırbonun* !! Bu yıldız da neyse, al aha bunu düzelt sen, "Yanlız" !!! Ünleeeemmmm

Bir yerden çıkaracağım ama bir türlü aklıma gelmesin diye içim içimi yiyor! Nolur hatırlamayayım.. patates söyleyin hemen zaten, bu lafı söylemezsem yeminle çatlarım 'Götüm yaaa' !!! Bir harfine * bundan koyabilirdim ama vallahi aynı tadı vermezdi! Size değil bana tabi ki! Nası rahatladım bir bilsen!

Ya sen kendi patateslerini yesene bilader o kendi yiyebiliyor hatta kızartıp yapabiliyor da alalalal!

Yahu tamam patatesi yiyin a nokta ka da şu öpüşmeye son verin yemin ediyorum mekanı şikayet edeceğim artık ya!!

Renkli gözlü bulmuş eyvallah iyi bare yakışacak tabi sevdiğime, ne öyle hanzo biri olaydı iyi mi olurdu ben gördüğüm de bu ne la desem iyi miydi? ıı değil.. Gerçi bu da ehhh yaniii yüzde yüz onum gibi.. napim baba yani herif gitmiş.. tatlış bişe olmuşlar.. patates olup kızaraydım da beni yiyeydiniz!!

Lan öpüşmeyin laaaannnn yeter yahu! Arkadaş çölden, kutuptan, nasıl bir yokluktan geldiniz??

Öde lan hesabı ayi yogi! Erkek ol azcık, bak yaaa görüyor musun işte, ben ödeyeyim dedi, hatunum ya.. budur!

Bu ne hız yavaş yürüyün da.. bir yere mi yetişiyorsunuz arkidişler ?

O eli boyundan diğer eli de belden alabilir miyiz? Gören de sevgili sanacak ona uyuz oluyorum!

Kafa neden kırk beş derece yasli dudaklara ve o dudaklar neden sürekli öpücük püskürtüyor??

Valla gideceğim şimdi ya! Bu kadar rencide edilmez ki ama ya? Evet kim? Baya kim rencide edilmez bu kadar ? Pardon sen kimsin ya? Seni kim çizdi buraya? Gerçekten sen kimsin de bir kere denk geldin artistlik yapıyorsun?

Yolun ortasında durup sarılmak nedir? Eviniz yok mu sizin ? Oha bir dakka ya.. yoksa yoksa.. evliler mi abooowwww e yuh.. benim ki hayvanlık şuan, net..

2, 3 yaşında çocuklarının koşup gelme şansı yok Allahtan ordan yırtıyorum..

Vallaha da yüzük.. öküz sağ ele takmış bir de!

Patatesten elleri göremedim ki, hamburgerde o kadar büyüktü ki ham olarak tek seferde yiyemediler, kaçırmışım!

Nerede, ne zaman, nasıl, kiminle ve bir anda aklıma sekiz milyon soruya cevap almak yerine dedim ki ne güzel bir gelin olmuşsundur sen.. ef sa ne hatta..

Nereye gittiniz yahu? Tamam abartmayın bayılınca insan beş dakika dalıyor maksimum hepsi o!

Telefonla arasam mi diye düşündüm ne tarafa gittiniz diye ama durumu nasıl açıklayacağımı toparlayamadım.. kokunu düşündüm sonra baktım sokağın sonundan geliyor kokun, saçların, gözlerin, ellerin, her bir yerin.. koşmaya çalıştım ama yok kalakaldım ortada.. herkes bana bakmaya başladı, insanlar durdu üstüme gelmeye başladılar.. sen kimsinle başlayan cümleler kuruyorlardı. Baygın halde ne dedim ki, bu kadar cümle aleme gaz verecek ne olabilirdi ki? Nasıl salladıysam artık kime!

Koşmak istiyorum ayaklar tutmuyor millet üstüme geliyor bir tanesi patlatır diyorum kimse de şiddet yok herkes bir şeyler söylüyor hiç susmadan ama bir şeyler fısıldıyorlar.. işim var gitmem lazım demem gereken kişiler onlar değil ayaklarım bence.. ama onlarında umru değil!

Sesimi duyamaz oldum seslerden.. kendimi göremez oldum yüzlerce oldular.. nerdesin? Ciddi soruyorum bağırıyorum nerdesin diye, ağzımdan nerdesin kelimesinin çıktığından bile emin değilim çünkü kendimi duymuyorum sen beni nasıl duyacaksan!

Hayır duysan ne değişecek ki ? Ben olduğumu anlayacaksın o sesin, sonra beni hatırlayacaksın, sonra geri döneceksin?! ne için?? Çok komik! Komik olan şu.. telefon susmayacakcasına çalıyor ve ben uyanıyorum odadayım.. elimi yana atıyorum yoksun! Zıkkım hala çalıyor! Kim arıyor diye bakıyorum saati kurmuşum güya erken kalkacağım işim var.. kendi kendime tuzak kurmak bu işte!

Nasıl bir ter! Tansiyon en yüksekte! İçimde bir üzüntü sana anlatamam, yani 'sana zaten anlatamıyorum da' ;

seni biriyle gördüğüme mi üzüleyim? yoksa evli olduğumuzu görmeme mi?

17.05.2017 Çarşamba, 02:25