Kıskançlık

Sanırım DNA kodlarımda var kesin olarak, kesin, bak şimdi haksız mıyım sen söyle tamam mı.. bu yastık ne ayak?? Her gece kafanı koyuyorsun, yanaklarına, burnuna, dudaklarına dokunuyor ohaaa!!! Yok artık ya kokun bütün yastığa siniyor! Noluyor yahu! Büyük ayıp, saçmalık adeta!! Saçlar dağılmış yastığın üzerinde !?!?! Sen sabır ver yarabbim !!! Bence üstünü örtme bir de yorganla, çarşafla uğraşamam çünkü gerçekten.. pijama, çorap hatta eldiven takar mısın?? Üşürsün öyle deme soğuk ev.. bir dakka ya, e o zaman tenine bunlar değiyor.. yok yok böyle olmayacak, bir çözüm bulmak lazım.. hmm benim kıyafetlerimi giy işte harika çözüm değil mi ?? Yeşil hırkam vardı onu giy, göğsüme uzan, film koyalım bir tane sonra uyuya kalalım demek isterdim ama nerdeeee!!! Hayır filmin sonuna hiç ulaşamayacak mıyız ya biz ?? O değil de sensiz bu dünya bir enteresan.. şuan metrodayım yanımda mavi yağmurluklu bir kız var kocaman bir şey, şeker oyunu oynuyor, aynı boyutlarda diğer erkek çocuğu sağımda o da şu nota oyunu var onu oynuyor, iki teyze dibine vuruyorlar dedikodunun ama ben duyamıyorum onları LP bir şeyler söylüyor kulağımda.. bulmaca çözen bir genç var kırmızılı teyzenin yanında, onun yanında sarı çantalı, mor kulaklı bir kız var çıtı pıtı, beyazlı teyzenin yanında ise kitap okuyor genç ama kulaklığı beyaz, gözlüklü bir çift var yanında onunda.. kadro bu şuan ayaktakileri sayamıyorum yazarken indi bindi yapıyorlar çünkü.. bu arkadaşlara bakıyorum ama seni göremiyorum sahi biz hiç denk gelmeyecek miyiz bir yerlerde ben dudaklarına yapışamayacak mıyım ? Oha çok gerçekçi oldu.. ne öyle yapışmak falan.. şükürler olsun ki metroda Balık Sırtı yasak nasıl? mutluyum.. yasaklar candır.. bütün aşıklara engel olanlar yasaklansın mesela, ne kadar öpüşmeye sevişmeye engel olan varsa asılsın hem de öyle boynundan da değil.. bu rüya işini biraz abartmadın mı sen? Gece aşık oldun mu sevdin mi diye soruyordum bakar mısın olaya, sence bunun adı ne olabilir ki.. bal gibi kıskançlık işte..

Yalnız o saçlara sağ kulağının ordan yumulup bir kokunu içime çekmişim ki bir uyandım yastık yemin ediyorum hayattan soğudu korkudan.. en son yastığın 'yemin ediyorum Şivan, konuyla en ufak ilgim yok' duruşunu hayal ettim sonra yastığa sarıldım, fakir tesellisi işte, senmişsin gibi..

Tadını özledim şuan..

Telefonda yazı yazarken sanki sana yazıyormuşum gibi düşünüyorum hissediyorum garip hissettiriyor.. sanki yazdıklarımı okuyormuşsun gibi.. nerdeee.. kim niye okusun ki.. bu kadar hızlı yaşamda ancak arabasının hızına bakıyorlar o da bir süre.. Lush Life çıktı iyi mi tam bunu yazarken.. senin durağı geçtik senin beni geçtiğin gibi..

Yanımdaki kız bıraktı oyunu, kulaklığı beyazmış, kulaklık herkeste bedava dağıtıyorlar da ben mi kaçırdım yahu! Erkek çocuğu hemen bakayım ne yapıyor.. galeri de geziyormuş video foto.. teyzeler iptal çünkü şaka gibi ya! Mavi kulaklıklı bir eleman yalı kazığı ile sağlam bir iddiaya tutuşmuş gibi tünedi önüme.. kapalı bir kızda kırmızı çantalı hemen yanında arkaları dönük.. bildiğin baraj kurdular!

Karşı taraf bulmacaya devam, kitabı bıraktı.. diğer kız aynen devam..

Dun sabah kuzenim mesaj atmış uyanınca samsung telefon hediye ettiler sana vereyim işlerinde kullan diye..

Daha önce üç telefon verdi bana biri hariç diğerlerini kullanabiliyorum işletim sistemi windows çünkü kullanamadığımın uyumlu değil beynimle.. biri bu elimdeki telefon, diğer Siyah Beyaz Blackberry, kadro böyle, rengini sordu altın olmadı gümüş olmadı siyah olmadi teşekkürler dedim, başka renk yok da..

Teyzeler, bulmaca, kitap indi, mor yerinde aynen devam..

Yanımdaki kız face de geziniyor offline nasıl oluyorsa anlamadım soramıyorum da, ikimizde müzik dinliyoruz bir şey değişmez gibi şu halimizden sorsam diye düşünmekle birlikte, kesin yazıyorum sanar.. ne kadar komik ya şuna söyler misin ben yaşıyorum ölmedim burdayım der misin bana yazmadığını uyumadığını sarılmadığını öpmediğini dokunmadığını ama sevdiğini özlediğini söyler misin.. yahu bir şey söyle işte!

Eleman videoya devam..gözlüklü çift stabil.. acil durumda makiniste haber verme yerini arıyorum yaşıyorlar mı bakılmalı zira kaç durak oldu gözlükler çok tatlı ama..

Ayrılık Çeşmesine geldik ne olacaktı ki Kavuşma Çeşmesi mi olacaktı sanki.. o filmlerde olur.. 'kestik' derler sonra orda da kesilir..

Matrix 3 teki her taraf sen olsan Smith gibi ben her birinle tanışsam senin, düşünsene her bir senle tanışmak efsane! Harika! Beynimi yıkasalar ne tatlı olur ya da öldüğümde seni beklesem bulsam yine yeniden bitmeyen ölüme kadar yaşasak.. dünya garip hiç senin kadar güzel olamayacak Yeşil.. umarım ölmeden bir daha görüşürüz.. görüşürüz dediğime bakma sen.. Kadıköy'e geldim bakayım burda mısın.. Seni Seviyorum.. gözleri kapaaaaa

10.05.2017 Çarşamba, 12:43