Kırmızı

 

Bu akşam bir kırmızı açtım ikimize.. oyundan dönerken düştü aklıma, dedim bir kırmızı bu gece iyi gider, bu gece kırmızıyla gider, kırmızı geceyle gider, kırmızısız gece olmaz güneş de doğmaz, sevenler sevilenler sevmek isteyenler özleyenler bilakis aşık olanlar kırmızıya giderler.. al ömrümü koy ömrümün üstüne da olmaz mı ?

 

Kıvırcık Ali neden o trafik kazasında öldü bir türlü çözemedim, ne alaka ya.. duraydında biraz daha dünyada olmaz mıydı.. Tolga abi geldi aklıma Neşet Ertaş – Yalan Dünya dur bu bitsin onu çalayım..

 

Kırmızı dedim da kırmızı düşünsene kırmızı.. ama kıpkırmızı.. Mert aradı yürüyelim diye yahu olum yok dedim kimse yok gel da.. gelmez normal de ayı geldi! Kapı çaldı aha baktım o.. dedim kırmızı var! 1 Kadeh ona yuvarlandı..kardeşim benim ya bir de diyor ki bu az oldu kadehte bunu ben alayım.. adam başak da başak.. gizli adam.. gizli duygu.. iş konuştuk 2 saat kafamı patlattı ya! Neyse gitti sonra ayıcık, aramızda 4 gün var iyi mi.. o benden büyük.. ben önce gideceğim diye bozuk atıyor..

 

Nerdesin ki sen ? baya nerdesin şuan ? napıyorsun ? baya napıyorsun ? uyuyor musun mesela, ya da arkadaşınla mı konuşuyorsun, sevgilin mi var mesela, ya da ne bilim, napıyorsun sen ya ? nerdesin ? tanışmıyoruz diye bunları da mı soramayacağız ? evet tanışmadık, karşılaşmadık, konuşmadık, bakışmadık vs vs vs hiçbir bok yapmadık! Tamam mı ? oldu mu ? nerdesin sen ? soru bu da bu? Şuan nerdesin ? aramak istiyorum numaran yok.. bilmiyorum.. sen arasan olmaz mı.. olmaz, olaydı bu yazı olmazdı ki..

 

Çay demledim 10 numara 8 yıldız.. içer misin ? cevap versen keşke, mesela Allah belanı versin desen, ya da ne bilim siktirlan desen, bişe de da bişe de.. bir ses olmaz mı..

 

Hayat bu ara zor geliyor be, bilmem, otuzu devirdim ondan mı acaba? Otuzu geçirme kırkta sana geçirir diye bir laf vardı, kırk bana geçirmekle mi meşgul acaba ?

 

Unutmaya çalışıyorsun olmuyor, illaki uyuyorsun şak diye kafanda.. nasıl bir sistem bu anlamadım. Her sabah kendime gelmek için kaç saat harcıyorum.. napıyorsun sen şuan ? nerdesin ?

 

Kokundan aldım sıktım bütün odaya da gene sen yoksun.. e ne zaman olacaksın, ben gidim sen gel mesela olmaz mı, ne istiyorsun, ne zaman istiyorsun..

 

Ben bir çay koyayım.. ister misin.. 2 tane koyuyorum belki uğur getirir diye..

 

Bak bir şey söyleyeceğim çay burda sen yoksun, nerdesin ki anlamadım, soğutma hadi olmaz mı..

 

Yazmak isterdim ama yazmasam daha iyi sanırım.. bir şey sorcam nerdesin sen? Napıyorsun ? üşütme olmaz mı hava soğudu üstünü ört.. Seni çok seviyorum güzel uyu..

07.11.2016 Pazartesi, 01:08