Haksızlık

Yalan mı bence değil! Sen her sabah senle uyanıyorsun yetmiyor görüyorsun o da yetmiyor dokunuyorsun! Hakikaten çok saçma bir durum.. ya ben, ben seni görüyor muyum.. ohaaaa sen bi de senin sesini duyuyorsun yaa höh ! Ortada bariz bir şekilde haksızlık var.. ne o öyle ya sen seninle aylardır ol ben? Evet ben? Inanılır gibi değil arkadaşım! İstanbullu Gelin'i izliyorum.. Esma Sultan uyanıyor dışarı bakıyor yemyeşil ağaçlar, yorganı kaldırıyor üstünde yeşil elbise, üzerine yeşil sabahlık alıyor, koltukları yatak odasında ki yeşil.. odadan çıkıyor yeşil çiçekler tablolar.. hayır amaç ne onu anlamadım.. iyi o zaman uyuyayım uyanmayayım ben olmaz mı. Yeşil'de kaybolayım..

Giderken bir şey unutur değil mi insan? Bulunur sonra o, duygulanılır falan yani.. yok ama yok..

Ben kağıt olsam mesela uzatsan birine beni, ya da düşürsen yere.. hobaaa bak ne geldi aklıma katlayıp koysan beni cebine? Tokan olayım mesela? Süper!!! Kokunun kralı saçlarda hocam!

Hmm.. düşündüm de oje de olabilirim aslında ama çıkmayan olsa.. kahrolsun asetonlar!

Oooooo hocam kolye olayım yahu.. çiçek çiçek.. gerdan da varya efsane kokun olur.. göğüslerin tam üstü boynun hemen altı arada eller dokunur bana orada mıyım diye oyuncak misali.. konfora bak hocam!!!

Dövme yaptır diyeceğim ama sen yaptırmazsın ben yaptırıcam ama acaba ne?

Aslında parfümünde olabilirim sen baya sıkıyorsun, bu bağlamda baya baya yayılma şansım var..

Yok telefon olmaz ıı, senin arayanın çoktur mesajlar falan acı çekmeye gerek yok..

Topuklu olabilirim ama tercih etmezsen sabah evden çıkarken fiyasko olur kendi adıma..

Şampuan olabilir sonuçta o da yayılıyor tüm vücuda avantaj ben!

Seni en çok gören kişinin gözleri olabilirim diyecektim birden riske girdiğimi düşündüm.. sevdiğin varsa saçma bir durum olur.. kapadım konuyu..

El kremi sür yaaa!! Alaalala

Çantan olsam abuk subuk yerlere atarsın ıı olmaz..

Sanki böyle bu niye olmuyorsun diyorsun gibi geliyor ki bunu demen imkansız.. demen için okuman lazım.. kim okuyor acaba.. okuyan varsa ne düşünüyor acaba. Evet sayın okuyan arkadaş sizce ne olmalıyım??

Bu kadar şey saydım.. hepsi seninle ben değilim ve bu haksızlık değil öyle mi..

Telefonda yazıyorum bu ara sanki yukarıda mesajın çıkacakmış gibi oluyor.. hakikaten büyük cahillik benim ki.. olabilir mi böyle bir şey.. hayal kurayım da eh!

Üstümde joker var, tesadüf mü acaba.. şimdi fark ettim. Wassapta yeşilmiş bu arada.. can bu kadar çektiğine göre yüksek ihtimalle tez çıkar diye düşünüyorum. Herkes öyle diyor genelde çok düşünüyormuşum çok yaşamazmışım.. gözleri görmemiş konuşuyorlar işte boş boş.. e yeter bu kadar yaşamak otuz iki iyi rakam bence.. valla ben bu kadar sürmez diyordum ama iyi gelmişim maşallah..

Yorgan olmaz nası olsun akşamdan akşama mı höh ya!

Bence bunları yazmam haksızlık. Bilmem olabilir mi? Neden olmasın.. ne gerek var ki.. haksızlıkmış daha neler! Ne alaka ki.. yaşa işte öl sonra.. bu değil mi hayat? Yalan mı.. ver ihtirası veeerrr!!!!!

Hep bir bahane bir analiz bir teşhis bir sitem bir bilmem ne bir! Yeter ya! Olacağı varsa olur olmuyorsa olmasın zaten demiş biri, bir kere demiş sonra yemiş ama.. bu Perfume afişi nedir yahu karşımda bir artist artist bakıyor..

'Ben işimi şansa bırakmam ben bir Profesyonelim'

Güzel Uyu..

13.05.2017 Cumartesi, 00:06