Hafta sonu

Bu hafta sonu güzel olsun olmaz mı? Yumul yorgana yastığa nasılsa bende yokum daha.. e tabi tanışmadık bile.. o yüzden yumul yastıga yorgana.. yanında uyuyan varsa, ona yapacak bir şey yok şimdi girmeyelim o konuya, kıskançlıkta geçilmem zaten! Ef sa ne yim.. kafada kurmada yarışamaz kimse.. normal sevmiyorum ki sorun orada.. bedava diye sevmek, sev de sev.. sonra her gün öl de öl.. olmuyor olmuyor.. neyse canım hafta sonu dedik caymayayım..

Açtın mı gözleri dur hemen kalkma yahu, dön dolan biraz, geçen camı açıp tekrar yorganın altına girdim, acayip süper oluyor, donuyorsun bir yerini yorgandan çıkarınca, yaz kış yorganla yatmam biraz enteresan bir kişilik olduğumun kanıtı bence.. bu arada ben böyle yazılar yazıyorum sen hayatıma girince çok merak ediyorum okuduktan sonra ki tepkilerini, artık tokat mı yerim, öpücük mü alırım, yoksa bir daha cevap mı alamam, onu zaman gösterecek..

Ne diyordum.. bir özledim ki of of acayip, 5 saattir bilgisayarın başındayım, omuzlarım ağrıdı, ben neden şimdi senin yanına girip sarılıp uyuyamıyorum ki ? çok sinir bozucu olmaya başladı bu durum, neredesin onu bile bilmiyorum iyi mi..

Merkezi sistem kaloriferlerde söndü, ev buz! 2 saat sonra yanıyor sonuçta ama gece oturan olmadığı için sorun bende sadece.. sen uyu tabi oohhh, nasılsa bu yazıyı okurken nerede olduğunu hatırlayamayacağın için rahat rahat sallayabilirim..

Uykum geldi, bu ara baya uykum geliyor, yarında oyuna gidiyorum acayip ötesi mutluyum.. dönüş biraz uzun oluyor, soğuk özellikle donduruyor ama olsun..

Bazen hayvanlardan daha fazla özlem duygusu salgıladığımı düşünüyorum hiç bilmeden ortalama bir hayvanın ne kadar özlediğini bilmeden.

Yazmayı seviyorum hem de çok.. bugün yazacaklarımı hayal edeyim seninle olmaz mı..

Seni seviyorum..

Güzel uyu..

Not: öpücükle uyandırırım falan diye düşünüyorsan yapma, sonrası kötü olmuyor böyle yazı oluyor harf oluyor sabahlar olmuyor..

28.01.2017 Cumartesi, 03:38