Hız

Ne kadar hızlı yaşanıyor hayat, hoşlandığın birine ait ne kadar bilgi varsa, ona sormaya gerek kalmadan hatta haberi bile olmadan her şeyi öğrenebiliyoruz, dilediğimiz yargıya varabiliyoruz. Duygular resmen taç! Kadını erkeği herkes böyle, ben dahil tabi ki, mecburen.. ama uyum sağlayamadığım kesin.. bugün erkek arkadaşımdan ayrıldık sonra sevgilisi oldu, kız ayrıldıklarında teselli için bana geldi dedi bir arkadaş, şuan beraberlermiş tekrar. Garipsiyorum ama saygım var, özel hayatları sonuçta beni ilgilendirmez kesinlikle, özeniyorum da belki, başarabilmişler ne kadar güzel, aşmışlar.. ben asla yapamam biliyorum, kıskançlığımla baş edemem, takıntılı olmam da cabası, bugün arkadaşlarla buluştuğumda baştan söyledim, benim hayatımda biri olması çok çok zor hatta imkansız dedim, inanmadılar, ayrılırken sen bu kafayla zor dediler.. ben demiştim size dedim.. iyi de demiştim ne diyim yani..

Aynı anda kaç kişiyle yazışmalar vs. bana o kadar hızlı geliyor ki, hangi ara durup birine aşık olabilir ki insan ya da sevebilir, kulak verebilir, dokunabilir, özleyebilir.. Ben beceremediğim için sallıyorum bir çok konuda orası doğru. Yazışamıyorum o kadar insanla o yüzden de ulaşamadığım et misali suç atıyorum. Kabul etmem lazım biraz doğru, yapım ve büyüme koşullarım vb sebepler buna engel oluyor. Zamane kızları da malum efsane hızlılar, hızlı erkeklerle.. o yüzden bende uzunca bir süre ikili ilişki zor gibi gözüküyor, her geçen gün anlıyorum kabulleniyorum da. Valla olmasın da demiyor değilim kafam da psikolojimde kaldırmıyor ama, net olarak anladım ve gördüm.

Tiyatro izlemek iyi geliyor, dizilerimde yaşamak, web sayfası yapmak, biraz müzik. Yemek yapabilmeyi isterdim ama ufacık dahi ilgim yok olmadı da.

Oyuna gidiyorum yoldayım metrodan yazıyorum, yanımdakiler ekrana bakıyor mu diye bakıyorum sanki web sayfamdan okuyamıyorlar da!

Sevilmeyi özlemişim ama kadın sevince başka oluyor zannımca, bir kadının başka bir erkeği sevdiğini anlatması ne kadar güzel ne kadar cici, keşke mutlu olsalar diyorum ama aileler, instagram, iş hayatı vb bir çok değişkenin hızına yetişemiyor ki Aşk..

Hava soğuk biraz şapkamı almadım.. donacak kulaklarım donsun diye almadım.

En güzeli çalışmak sanırım hep çalışmak durmadan, başka çare yok gibi. Baskın, kıskanç, unutmayan, takıntılı, şüpheci, kolay güvenemeyen, çok sevilmek isteyen.. bendeki hızda az değil hani, kadının işi gücü yok beni sevecek anasını satim mantığa bak.. narşizm kralı başaklar.. ki ben 30 yaştan sonra hafifledim eskiden daha çekilmezdim, beni kim napsın diyorum kızıyor arkadaşlarım, bir kaç seven sevdiğim insan kızıyorlar öyle deme diye..

Sanal dünyadaki rölanti bu belkide, uyum sağlamak zor, otuzundan sonra yalnız kalınca böyle oluyormuş sanırım, insanın eşi olması ne kadar güzel bir duygu bence, yaşamadım ama hissiyatı güzel gibi geldi, yanında oturuyor, beraber oyun izliyorsun, yolculuk yapıyorsun, sarılıyorsun falan filan.. filan falan..

Yarın bir milyar işim var.. ev beni bekler!

Güzel bir gece olsun olmaz mı ?

Güzel uyu..

29.01.2017 Pazar, 02:25