Günaydın

 

Sensiz uyanmak istemediğimi defalarca dile getirmeme rağmen ağır bir zorunlulukla karşı karşıyayım her sabah, ilk yarım saat kendime gelmesi zor oluyor kabul ediyorum, kendime gelmesi derken seni aramak her tarafta her bir tarafta, sonra seni görmek evet görmek eskiden olduğu gibi orada olman, Günaydın demek sana sen yokken, özlemek seni sen yokken, aramak seni sen yokken ve olmayacakken..

Neden demek yersiz, ezberledim nedenleri sırasıyla hem de, bir ömür düşünsek konuşsak üzerine tezler yazılsa ne değişecek ki sen yokken olmayacakken..

 

Belki demek fazla tehlikeli ve riskli, belki de gereksiz bir belki..

 

Varlığın güzel belkide güzel kız, gözlerin kadar güzel bu dünyada olman, seninle bir yerlerde karşılaşma ihtimalimiz kadar güzel olan ne kaldı ki bu dünyada.. belki de yanımdan sağımdan solumdan arkamdan geçeceksin ve sadece kokun kalacak burnumda zihnimde..

 

Çok mutlu olduklarıma saymam lazım belkide, harika günlere harika zamanlara, sevilmenin en güzellerine saymam lazım belkide..

 

Paranın değeri var mı ? Sevginin değeri var mı ? yani değeri ederi, ne kadar mesela çok sevmek, ölçü birimi nedir? Kişiden kişiye nasıl ölçülür ? mesela seni yüzbinliralık sevenle sana 10 numara susamları olan bir simit alanın sevgisini nasıl ölçeceğiz, ölçülür mü yoksa zaten harcanan para belli olduğu için ölçülmeye ihtiyaç yok mu.. sen uyurken seni sen uyurken seni izledim demek için değil sen uyurken sen izlerken bu hayatta amacım bu diyen bir kişi ile sana pahalı hediyeler alan tatile götüren bir adamın sevgilerini tahtaya yazabiliyor muyuz? Ya da bu ikisini sağlayan biri var mı? Yoksa da olsun ben olsun bu hayatta senle olsun hemde..

 

Senin mutlu olmanı özlemişim, nasıl olursa olmalı ama gülmelisin yoksa nasıl göreceğiz o güzel dişlerini dudaklarını, mimiklerini, yanaklarının aldığı o güzel hali, kahkahanı..

 

Çok uzatmıyorum bugün de seninleyim sendeyim farkında değilsin o yüzden rahatım.. Kokun bende benimle o yüzden yapacak bişey yok..

 

Günaydın sana güzellik..

25.10.2016 Salı, 10:28