Buldun mu?    

 

Buldun mu beni başka dudaklarda, ellerde, tenlerde, bakışlarda, kelimelerin akışlarında, sönmeye yüz tutmuş sokak lambalarında, rüzgarın kovaladığı kurumuş yapraklarda, sevişmelerinde, dokunuşlarında, vücudunda kalan parmak izinde, kokunun kokusuna karıştığı anlarda..

 

Sahi buldun mu?

 

Isimlerimizi karıştırıyor musun mesela, gözlerimizi, saçlarımızı, mesajlarımızı onunla ?

Uyurken eline sımsıkı sarılmışım yastık olduğunu görmeyeydim dedim uyanmayayım hiç dedim ama yok..

Rüyalarda seninle devam etmenin bir yolu olmalı haksızlık bu..Rüyalarımda görebilmek belki de başkalarına haksızlık ama e nankörüm, insan nankördür. Değil misin mesela sen?

Buldun mu ya cidden?

Ne bilim ne diyor sana, ne diye hitap ediyor, çay şeker, hangi bira, kaç kadeh rakı şarap öğrendin mi bu durumları?

Evdekilerle tanıştı mı, sevdiler mi, kaynaşma oldu mu yani.. e olsun, olmalı.. Şov devam etmeli dedi Freddy, haklı..

Bakışları bakışlarına değiyor sanırım şuan.. gözleri ellerine, kokusu gözlerine, sesi saçlarına..

Oha! Sen aşık mı oldun yoksa..

Bulmuşsun o halde.. doğru mu..

Sağlam sev o zaman bak beni sevdiğin gibi hatta daha fazlası olsun, olsun ki özel hissetsin, eskileri geçin derim, biz bakıyoruz bir şekilde çaresine hayatın..

Bir milyon sarıl oldu mu hatta milyar trilyon trilyar kat kat ne varsa!

Evi arabası maaşı vardır diye umut ediyorum zira bunlar olmayınca bir yere kadar sevilebiliyor bir erkek, sevildiği ile idare edecek bir ömre sahip olarak yoluna devam etmek zorunda kalıyor..

İnsanın bir kadın tarafından sevilmesi kadar ne güzel olabilir ki bu hayatta? Sanırım iki kadın tarafından sevilmesi! Anne Eş hatta çocuklar !! 2 3 4 !

Neşet Babanın dediği gibi kadın insan biz insanoğlu..

Haluk abinin dediği gibi belki de Kadın hayat veriyor doğurarak hayatın kıymetini biliyor biz erkekler bilmiyoruz..

Özlemiyorum bu ara seni valla bak.. sevildiğim zamanlar geliyor aklıma mutlu oluyorum idare edebilmek bu sanırım..

e öyle kadın en iyisine layık, en iyi insta profiline sahip kişiye deniyor sanırım günümüzde "en iyisi", geçen gün hiç tanımadığım biri ile sohbet ediyordum, hiç sormadığım ama sormaya başladığım 2 soru sordum. İlki nerelisin, hiç sevmem soruyu da soranı da, ikincisi evlilik yok mu, ikinci soruya ihtimal vermedim zira 95 lidir falan diye düşündüm benden büyük çıktı iyi mi ! Soru acıtmış oldu farkında olmadan, dedi ki "çok sevdik birbirimizi o Bankacıydı ben Güvenlik, ailesi istemedi, bende zorlamadım ilerde arada kalır diye" dedi.

Üzüldüm çaktırmasam da.. Instagram hesabı olan kız varsa evlen dedim, önce şaşırdı sonra koptuk gülmekten!

Instada yürüyorum ama hiç cevap atmıyorlar dedi, gece yarısı çıplak çok kapı dışarı edilen kız gördüm dedi, zengin koca arayan instalarda fink ataraktan. İnsandır da içim cız etti, hak ediyorlar mı bence etmiyorlar, ne olursa olsun, hayalleri olmuş olabilir, lüküs hayat, zengin hayat amaç olabilir, yine de üzüldüm hoş değil ayıp insandır da

Aklıma sen geliyorsun böyle durumlarda böyle bir ayı bulmandan korkuyorum, Hilmi, abi sen Meleksin ya! der kesin bunu okusa, hep öyle diyor, bence ortada Melek yok, varsa da ben değilim, normali bu bence.

Günümüzde artık kızlar daha çapkın ve bu konularda daha dikkatli sanırım herkes öyle diyor, komik ama belki, içim rahatlıyor, kız babası gibi hissediyorum bazen..

Sadece sevgili gibi sevmek lazım belkide bitince bitti yenisi devam et, senin gibi işte aynen.

Bir kadın görünce konuşunca kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum midem bulanıyor canım sıkılıyor potansiyel yalancı olarak görüyorum. Neden acaba..

Benle ilgili halledemediğim çözemediğim şeyler var kendi içimde, biraz zaman sanırım, sensiz daha çok zamana ihtiyacım var, belki ikinci çocuğun olunca rahata ererim,  o da belli olmaz sanırım bu zamanda kimin kimle ne kadar mutlu olacağının garantisi yok ki, örnek biz..

Buldun mu bulmadın mı ben anlamadım,

Anlamam gerekiyor da sanki, Saçmalığa bak ya banane! Basbaya banane!

Beni ne ilgilendiriyor ki? Bitti gitti, önümüzdeki maçlara bakalım bu mu?

3 puanlık sistem mi lan hayat!

Hakem kim bu maçları yöneten?

Çok pis özledim seni yalnız.. hissettim şuan, göğüslerinde uyusam uyanmasam olmaz mı? sonra sen kaldığın yerden devam edersin, bulamadıysan tabi, bulduysan bulmuşsundur bulanın çoktur gerçi ya.. züğürt tesellisi bundan daha iyi olur be !

Metroda yazdım tüm bu satırları yer altında..

Trenlerden trenlere yürürken insanlara baktım, hepsinin gözleri de sen, saçları da sen, oha dedim ya artık kızın birine, onun kokusu bu! utanmıyor musun dedim!

Son kez sarıldığını bilmeli insan aha bu sondur dikkat uyarısı çıkmalı malum olmalı! Köprüden son çıkışın 50 tane tabelası var ne var yani sevdiğinden ayrılırken sondur olsa..

İniyorum şimdi ben, oyuna gidiyorum, yazışıyoruz gibi oldu enteresan hissettim..

Buldunsa seni seviyorum insan gibi dostça,

Bulmadınsa nasıl sevdiğimi nasıl sevdiğini nasıl seviştiğimizi zaten biliyorsun..

25.11.2016 Cuma, 19:51