Balık Sırtı

Kesinlikle yasaklanmalı! Net! Ötesi berisi sonrası azı çoğu şusu busu yok arkadaş! Kime diyorum ya!! Yahu anlaştınız mı kardeşlerim nereye baksam onu gördükmek için anlaşma mı imzalandı flaşları patlatıp haberi yetiştiren muhabirler bana bildirmedi.. biliyor da herkes ben miyim saf turşu olan anlamadım ki, zaten anlayamadım da, sahi sen nerdesin ? yaşıyor musun? Kokun üstünde diye düşünüyorum.. paylaşsan da ben sendeki kısmı ile ilgileniyorum, uzaktan, masumca, bilinmezlik içerisinde koskoca bir dünyada küçücük harflerde ilgileniyorum..

Kaç saat oturmuş karşımda yüzünü görmemişim, kasaya gidiyor parasını ödemeye, o an görüyorum, yahu bırak ben öderim bu sefer müesseseden olsun arkadaş, yeter ki tamam al onun yüzünü gözünü saç rengini boyunu posunu git tamam daha acıtma da.. ne o öyle saçları yapmışsın.. bir hesap kaç dakika da ödenir ya, yirmi dakika seni o sanıp öpmemeye çalışmak ne demek bilemeyeceksin bunu biliyorsun değil mi.. sonunda gidiyorsun sağ ol ya..

Yok artık ya üç tane mi, ne bu şaka mı? bilimsel bir deney mi yapılıyor burada.. bide kumrallara gider diyenler var.. tamam sıkın nereme istiyorsun bir an önce ya da acı çekerek fark yapmaz terk edeyim dünyayı bu nedir yahu.. biri sağımdan geçiyor diğeri solumdan oooyyy ooyyy

Yeter artık, dilekçe falan vereceğim gerekli yerlere, bu nedir ya.. herkes yapmamalı arkadaşlar, yapamamalı, bu kadar kolay mı ya? Bu kadar kolay mıydı yani.. kolaymış demek ki.. baksana ne kadar oldu ne keder oldu.. iki bin on altı iyi acı yaptı valla.. iki bin on yedi de kıskanç sürtük o da iyi özlem yapıyor.. yılların ta gelmişini geçmişini demek isterdim eğer geleceksen salak saçma bir yerde de olsa ya da en zamansız zamanda da olsa, olmaz mı, olamaz mı.. olsaydı olurdu demek için çok erken, artık olmaz demek için çok riskli, kesin olacak demek için fazla umutlu..

Bu rüyaya girmek nedir? Yani nerden çıkıyor anlamıyorum.. yahu belki hayatın müsait değil benimle konuşmaya tamam anlıyorum bir şey mi dedik alalala.. en güzel mutluluk mutlu olman değil mi e öyle buraya kadar tamam uzatmıyorum da.. iyi de bu rüyaya girip konuşmak nedir? Yasaklanmalı diyorum sen örüp örüp çıkıyorsun karşıma, hayır bir de almışsın yanaklarını, dişlerini, ellerini falan.. dünyaya gelmek iki üç saat alıyor sonra.. yalnız sabahları çok temiz özleniyor.. ciddi ciddi sağlamından özleniyor.. tavsiye ederim diyemem inşallah başına gelmez derim.. hoş başına gelseydi yanımda gelirdi gelmediğine göre yanımda bir şey demek ki ben ne yaparsam yapayım bir şeyin geleceği yok..

Elma yedim az önce, kimsenin getirmediği pazarda satılan, yıkanmış, kırmızı bir elma, hiç fotoğrafta falan da görmedim..

Bazen diyorum ki hazır bulmuşum seni uyanma lan işte diyorum.. ne olacak ki.. ne var ki dünyada.. yürü git peşinden.. bir gün telefonlardan birini kıracağım ama ne zaman bilmiyorum durmadan çalıp duruyorlar sabahın köründe.. bir daha söylüyorum sarılmak yok tamam mı? ahahaha doğru ya unutmuşum unutanın sen unutmayanın ben olduğunu.. ne çabuk geçiyor hayaller düşünenlerin her yerinden.. ama sen yine de koşarken özleme, ya da uyurken, ya da birine adınla seslenirken.. e öyle ama senin öyle bir şansın yok gibi, çok düşük bir de bana sor, herkes mi adaşın olmak zorunda yahu?

Balıkların hepsi ile konuşsam fayda eder mi dersin bu yasaklama mevzusuna? Tüm balıklar dünyadaki bir araya gelsek konuyu ele alsak, imza falan atsalar solungaçları ile yüzgeçleri ile, hatta salonda üç tane var, onlar hemen destek verir bence.. bir kere de olsun çıksın kuradan!

Bu arada ben düzenli insanların suratına bakıyorum göremedim seni kaç zamandır? Gittiysen beni de alır mısın diyecektim de o yüzden sordum..

09.05.2017 Salı, 01:55